توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های کیمیا نوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های کیمیا نوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. در تکمیل اطلاعات صورت حساب به خصوص آدرس و شماره تماس و اطلاعات تکمیلی از جمله شماره کارت ملی یا شماره اقتصادی   دقت کنید. در صورت مغایرت فروشگاه کیمیا نوین هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

در فروشگاه کیمیا نوین تلاش بر این است  که کالا ها با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد و همیشه در بروز نگاه داشتن قیمت ها تلاش خود را کرده ایم تا شما مشتریان عزیز با آرامش خاطر خرید خود را انجام دهید .

بند ۱ :
در صورتی که کالای ثبت شده در سفارش با کالایی که به مشتری تحویل داده می شود تطابق نداشته باشد فروشگاه موظف به تعویض کالا می باشد و هزینه ای از مشتری گرفته نخواهد شد .

بند 2 :
 انصراف از خرید فقط در شرایطی ممکن است که پلمپ دستگاه باز نشده باشد و  هیچ صدمه فیزیکی به جعبه وارد نشده باشد . 
هزینه های ارسال به فروشگاه و جبران خسارت بر عهده مشتری می باشد و فقط تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا مشتری برای انصراف از خرید فرصت دارد

مبلغ قابل عودت پس از کسر هزینه های حمل و نقل و خسارت فروشگاه فقط به حساب شخص سفارش دهنده ( حقیقی و یا حقوقی ) واریز میشود و مشخصات صاحب حساب باید با شخص سفارش دهنده یکی باشد .

در فروشگاه کیمیا نوین تلاش بر این است  که کالا ها با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد و همیشه در بروز نگاه داشتن قیمت ها تلاش خود را کرده ایم تا شما مشتریان عزیز با آرامش خاطر خرید خود را انجام دهید .

ارسال تهران :
ارسال توسط پیک اختصاصی فروشگاه انجام می شود و مامور ارسال فقط تا درب ساختمان وظیفه حمل مرسوله را دارد و مشتری باید جلوی درب بیرون از ساختمان مرسوله را تحویل بگیرد.
در صورتی مرسوله توسط مامور ارسال به مشتری تحویل داده می شود که کد ارسال شده با مشتری با کد پیک یکی باشد در صورت عدم تطابق پیک مرسوله را تحویل نخواهد داد . 

ارسال شهرستان ها :
ارسال توسط بهترین و سریع ترین روش های حمل و نقل کشور از جمله ( پست پیشتاز – کالا بران – تیپاکس ) انجام می شود .

مامور ارسال فقط تا درب ساختمان وظیفه حمل مرسوله را دارد و مشتری باید جلوی درب بیرون از ساختمان مرسوله را تحویل بگیرد.
برای احراز هویت تحویل گیرنده باید یک مدرک شناسایی مثل کارت ملی و یا گواهی نامه در دست داشته باشد و به مامور ارسال ارائه دهد .

تلاش مجموعه کیمیا نوین بر این است که کالای شما با بسته بندی مناسب و کاملا ایمن به دست شما عزیزان برسد تا هیچ گونه خسارتی متحمل شما نشود .
با این حال فروشگاه کیمیا نوین تمامی کالا ها را توسط شرکت های حمل و نقل بیمه کرده تا در صورت مفقودی کالا و یا خسارت فیزیکی شرکت حمل و نقل خسارت های مادی و معنوی مشتری را جبران کند .

خرید اینترنتی :
در سایت دو روش پرداخت برای صحولت استفاده شما مشتریان عزیز تعریف شده است یک روش پرداخت توسط درگاه های بانکی و دیگر روش پرداخت از طریق واریز به حساب که با توجه به نیاز شما می توانید از یکی از این دو شیوه استفاده کنید .

خرید حضوری در فروشگاه :
علاوه بر روش های ذکر شده در بالا مشتریان عزیز در این روش می توانند با استفاده از دستگاه کارتخوان مبلغ سفارش خود را واریز کنند .
لازم به ذکر است که روش پرداخت با دستگاه کارتخوان در محل ( خارج از فروشگاه) امکان پذیر نمی باشد