درباره کیمیا نوین

 این شرکت  دارای چندین شعبه فروشگاهی در شهر های تهران، مشهد و ایروان (ارمنستان) می باشد.

شرکت کیمیا نوین  در زمینه مشاوره و تامین تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، مواد شیمیایی و سکوبندی های آزمایشگاهی جهت ارائه بهترین خدمات فعالیت های کثیری دارد.

این شرکت به لحاظ گسترده کاری و تنوع کالاهای مورد عرضه و به اعتبار نمایندگی چندین کمپانی مطرح اروپایی از معتبر ترین مراکز عرضه کننده کالا آزمایشگاهی، جهت ارائه بهترین خدمات ،آماده به خدمت می باشد.

زمینه های کاری:

تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، دستگاه آلات، شیشه آلات، سکوبندی های آزمایشگاهی

فروش مواد شیمیایی تولیدی کیمیا نوین  و همچنین انواع مواد شیمیایی و محیط کشت با برند های معتبر از دنیا از جمله:

SIGMA-ALDRICH،MERCK،BDH،FLUKA،KNC  و......

ارائه خدمات سکوبندی های آزمایشگاهی شامل طراحی، اجرا و تجهیز کامل آزمایشگاه با بهترین کیفیت میز های دو طرفه و یک طرفه،  هود های میکروبیولوژی، شیمیایی یک جداره و دوجداره، کمد های نگهداری، دوش و....

شرکت کیمیا نوین با هدف جلب رضایت مشتریان بعد از 37 سال  فعالیت و ارائه بهترین خدمات خود اقدام به بسته بندی مواد اولیه گرید آزمایشگاهی  با کیفیت بالا  کرده است. 

شرکت کیمیا نوین با تجربه 38 ساله در ضمینه  تمامی زمینه های آزمایشگاهی، شیمیایی،  انواع دستگاه آلات را پوشش می دهد که در قالب گروه های دسته بندی شده در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است.

ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی و دستگاه آلات پزشکی و آزمایشگاهی از برندهای معتبر دنیا از جمله :

MEMMERT.SARTORIUS.AND.OLYMPUS.JENWAY

به همراه خدمات پشتیبانی.

شرکت کیمیا نوین به اعتبار نمایندگی چندین کمپانی مطرح  اروپایی و کانادایی با هدف  ارتقا و کیفیت مواد شیمیایی با گرید آزمایشگاهی آماده ارائه بهترین خدمات به مصرف کنندگان این محصول را عرضه می دارد.